| metalhead999 a întrebat:

Hei, guys. M-am apucat de tumblr. Îmi puteţi da nişte idei cum aş putea să îmi îmbunătăţesc blog-ul? Am adăugat muzică, mi-am schimbat cursorul, am adăugat teme etc. Totuşi, aş vrea să adaug efecte sau ceva. Idk. Să se mişte postările sau...nu ştiu. Vreau să arate cute. Anyone, please? puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

In primul rand, nu ai cum sa faci postarile sa se miste.
In al doilea rand, pune-ti o tema cat mai simpla care sa permita sa dai reblog foarte usor. Scoate cursorul (poate fi chiar enervant) si la fel si muzica. E deranjant cand de exemplu asculti muzica, si intri pe blogul cuiva, iar muzica aluia porneste.
Sper ca te-am ajutat

| metalhead999 explică (pentru T0T):

Um, văzusem pe un tumblr cum se mişcau postările între ele. Anyway. :/

| T0T a răspuns (pentru metalhead999):

Nu stiu, persoana respectiva stie mai bine cum e cu tumblr si chiar se pricepe! AirenMaiden stie mai bine! O rog sa spuna ceva! Sau daca nu spune contacteaz-o tu!
Bafta!

| metalhead999 explică (pentru T0T):

Oh, thankies.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru metalhead999):

Ar fi destul de aiurea sa se miste fiindca ar fi cam greu sa dai reblog...zic si eu.

| metalhead999 explică (pentru AirănMeidăn):

Um, bine. Dar ce aş mai putea face?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru metalhead999):

Pai, nu stiu. Da-mi blog-ul tau