| DiaaDKT a întrebat:

Hei guys puppy dog eyes.
Are cineva vreo pagina de facebook pe care nu mai intra? [ma refer la paginile unde se pun admini ]. Daca da, ma gasiti pe fb Adda Karina. |P.S: scuze de categoria dar am mai pus intrebarea asta si in alta categoria si nu a rasp nimeni, poate aici am mai mult noroc. Si pe cine deranjeaza, treceti peste, nu vreau jigniri. Multumesc |

1 răspuns:
| MaxEnergyzed a răspuns:

Vrei sa fi admina alaturi de mine? Tot caut o noua colega...happyCauta Steluta Norocoasa si acela e un fb. de al meu...