| Omgunstoppable a întrebat:

Hei hei. Spuneti-mi niste reviste in care gasesc postere (sau reviste doar cu postere, daca exista) care le pot gasi in orice chioscuri. Dau fundoii.

4 răspunsuri:
| Elly213 a răspuns:

In Bravo si Bravo Girl sunt postere.

| Elly213 a răspuns (pentru Elly213):

Aa, si se gasesc cam la toate chioscurile de ziare.

| Omgunstoppable explică (pentru Elly213):

Pai astea le stiam. Voiam sa stiu daca mai sunt si altele.:3

| inmedio1 a răspuns:

Salut Stefan

In magazinele Inmedio, pe langa revista romaneasca Bravo, poti gasi mai multe reviste straine depre vedete, in engleza, franceza, germana sau spaniola precum: OK!, Tiger Beat, J-14, Popcorn, Bravo sau BOP.

De cele mai multe ori, acestea au postere cu vedete internationale.

Pentru a fi la curent cu noile aparitii ale revistelor, tot ce trebuie sa faci este sa accesezi site-ul nostru, www.inmedio.ro, sa iti faci cont, sa accesezi paginile publicatiilor si:

1. sa te abonezi la alerte pentru ele (astfel te vom anunta pe mail de fiecare data cand apare editii noi ale acestora)
2. sa iti rezervi apoi revistele dorite in magazinul Inmedio preferat (astfel, vom pastra cate o copie a lor pana in momentul in care vizitezi magazinul)

O zi frumoasa iti dorim