| puf1992 a întrebat:

Hei, i un baiat pe facebook pe care nu il cunosc nu am vorbit niciodata cu el, este prieten cu un prieten de-al meu but am vrut sa vorbesc cu prietenul meu despre el dar mi-a facut niste faze ( de gelozie) si am renuntat sa mai vorbesc cu el despre tip, imi este pur si simplu rusine, jena nu stiu sa ii scriu pe chat. este in clasa a 9 nu este chiar asa de mare. please da-ti`mi si mie un sfat ce sa fac cum sa vb cu el ceva?! semne?. multumesc

1 răspuns:
| Lollipop023 a răspuns:

Heyhappy. Pai de ce nu il bagi in lista si apoi pur si simplu il saluti si toata inspiratia va veni de la sinewinking