| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Imi place de un baiat care e cu mine in scoala, dar nu ma cunoaste. Nu prea pot sa ma bag in seama cu el pentru ca e in permanenta inconjurat de prieteni. Stiu ca s-a uitat la mine de cateva ori, dar nimic care sa denote ca ar fi interesat. Ce sa fac? (nu vreau sa ii dau mesaj pe vreo retea de socializare)

3 răspunsuri:
| ibaal a răspuns:

Daca nu e, nu e...mergi mai departe. Nu poti sta ca miloaga dupa el. Daca era interesat, te-ar fi "remarcat" el din moment ce zici ca stie cine esti(te-a vazut), asa ca nu sta "atarnache" pe acolowinking

| devilshelp a răspuns (pentru ibaal):

S-a uitat la mine, dar nu am mai multe informatii pentru ca a fost absent zilele astea

| devilshelp a răspuns:

Amandoi avem 15. el arata bine (ochi albastri, par negru). si eu zic ca arat destul de bine, nu ma consider urata