| prizeFTW a întrebat:

Hei imi place foarte mult desenul si chiar ma pricep.(Fac in special portrete)... Eu ma gandeam sa fac o serie de benzi desenate. Ce parere aveti?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Foarte bine, spor la treabă și succes!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o idee interesanta. Eu zic sa faci si sa le postezi si aici ca sunt curios ce iesebig grin
Multa baftawinking

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

De ce nu? Poti incepe sa ilustrezi prin desene proprii povestiri. Poti colabora cu scriitori de gen. Bafta si mult succes!

| madalinamadu a răspuns:

Mi se pare interesant. Spor la treaba! :*

| alex1282 a răspuns:

Buna, suna bine. Doua sfaturi:

La ComiCon ce se va organiza in Romania, vei putea sa te inscrii la "mesele artistilor" - incearca acolo.

Apoi, citeste multe benzi desenate (vechi mai ales), pentru a iti pune la punct tehnica, mai ales scenaristica. Incearca sa cumperi cateva - www.EroupeBanda.ro.

Succes! :)

| Yukino a răspuns:

Supeeeeer,multa bafta. Daca esti optimist o sa ajunga foarte repede populare si poate le pui pe sait ca sunt curioasa, cred ca o sa mare succes, mai ales ca majoritatea tinerilor le plac benzile desenatewinking