| GuessWho a întrebat:

Imi poate face cineva un mic rezumat sau povestire la cartea "Ciocoii vechi si noi"? Sau un link ceva unde sa-l gasesc?

2 răspunsuri:
| GuessWho explică:

@michy:Multumesc pentru linkul ala.si nu inteleg, dc ma critici pe mine.nu am spus sa-mi rezolvati vreo problema de mate, nu am dat texte in franceza de tradus sau engleza, am cerut o povestire a cartii.ai intrat vreodata pe profilul lui Kriss?
Acolo sa critici.ca are 60 d intrebari numai sa-i faca candva temele.nu eu care am pus o intrebarewinking

| Michy_1562 a răspuns:

Cred ca tu nu sti regulile. Intrebarile nu sunt puse pentru a iti face tu temele.Cauta pe net si u povestirea cartii : http://www.referatele.com/......le-com.php uite aici rezumatul cartii.