| Dennysa123 a întrebat:

Hei! îmi poate spune cineva cum sa m-a împac cu cea mai buna prietena? Suntem prietene de la
Grădiniță
eram nedespărțite, ne mai certam noi câteodată ca in orice prietenie da nu așa
Anul asta am fost la mare cu ea iar după câteva zile si-a făcut o noua cea mai buna prietena chiar nu știu ce sa întâmplat, i-am cerut scuze si a zis ca nu are nimic cu mine dar totuși se poarta ciudat nu prea mai vrea sa vorbească cu mine am întrebat-o de ce sa supărat pe mine dar îmi zice ca nu are nimic chiar tineam la ea in plus le-a zis tuturor ca nu mai vorbim de 2-3 luni dar noi ne intorsesem de la mare de 1 luna sau ca nu o sun deloc dar de fapt mai ales vacanța asta am întrebat-o mereu daca vrea sa Ieșim sau sa vina la mine mereu zicea ca nu poate ca nu are timp chiar nu știu ce are i-am cerut scuze de mai multe Ori daca am greșit cu ceva mereu zicea ca nu are nimic dar atunci de ce face așa nici la Scoala nu prea mai vorbește cu mine nu părea sa aiba ceva cu mine mai ales la mare ne-am înțeles foarte bine.Va rog frumos ajutati-ma sad

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Cred ca pur si simplu si-a facut o alta gasca si nu mai vrea sa iasa cu tine. Daca e asa incapatana si pornita sa nu vorbeasc cu tine, nu-i mai acorda atata importanta sa incerci atat de mult s-o recastigi. A fost alegerea si pierderea ei sa te lase. Tu esti o persoana extraordinara si trebuie sa-ti gasesti pe cineva pe masura.

| Dennysa123 explică (pentru Adry05):

Mulțumesc dar le-a luat si pe celelalte fete împotriva mea într-un fel adică nu mai vorbesc cu mine ca înainte m-a simt singura

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

simplu, te-a înlocuit.