| Anonimaa5W a întrebat:

Hei! Îmi puteți da niște idei de cadouri handmade pentru bff? Am căutat pe net ceva frumos dar nu găsesc ceva care să fie pe placul ei. *Dacă vă ajută cu ceva: Ei îi place foarte mult să cânte, îi plac animalele, îi place istoria*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii poti face cadou, un borcan cu fundita rosie, in care sa-i pui cate biletele încap acolo (pe care scrii citate, mesaje frumoase sau de încurajare sau orice, bineinteles) si pe care le legi cu panglica fiecare. Biletele le faci sul, si le faci cate o fundita din panglica sau ceva colorat. Borcanul il poti decora cu note muzicale. Mi se pare un cadou special. Cand e trista sau are o zi mai proasta, poate deschide un biletel din borcan si ii aduci mereu zambetul pe buze

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat