| teodora200004 a întrebat:

Hei! Imi puteti recomanda o dieta ceva, niste exercitiii? Inainte aveam 67 de kg, apoi am ajuns la 61 [m-am operat de apendicita], iar acum am 64, 5 si 1, 70 m. La cate kg trebuie sa ajung ca sa am greutatea ideala? Normal ar fi 60, am avut si atatea dar nu eram chiar supla rolling on the floor Si exercitiile sa nu fie chiar grele, pentru ca mi-e frica sa nu patesc ceva cu operatia, sa nu fie efortul prea mare, ca daca fac 3 abdominale mi se desprinde rolling on the floor Am 2 luni jumatate de la operatie, poate stiti voi cat de mult efort am voie sa fac! Eu mi-a s dori sa ajung la 56-57 kg... happy Credeti ca pot ajunge? Cu regimul de la operatia de apendicita am slabit 6 kg in 6 zile, deci 1 kg pe zi... dar acum sunt anemica din cauza regimului ala, am facut si o gastrita, m-am ales si cu lipsa de calciu, deci sa fie o dieta echilibrata, sa nu mai dau in altceva! FUNDA! love struck

1 răspuns:
| regreti a răspuns:

Stiu si eu incearca si tu sa mananci mai multe legume si fructe si carne de pui, peste si sa nu o dai pe dulciuri