| RozaCinni a întrebat:

Hei, in curand o sa fac 18 ani si sunt indecisa in legatura cu majoratul meu. Nu as vrea sa il fac intr-un local, e prea monoton, plus ca sunt o persoana a carui gen de muzica este diferit fata de ceilalti...(K-POP). As vrea sa ma distrez dar sa fiu si cu cei mai buni prieteni. Imi puteti da cateva sugestii? eu m-am gandit sa plec in strainatate/ sau la munte in tara cu o prietena, prin intermediul agentiei de tursim. Nu stiu ce sa fac crying Parintii mei vor la local ca sa-mi invit familia. dar m-am saturat de familie. pana cand o sa-mi sarbatoresc zilele de nastere cu familiaa? TT^TT eu vr altceva. dsitractie nebuneala libertate independenta

Răspuns Câştigător
| oana1238105 a răspuns:

laughing Serios? Cu familia? PARCA 18 ANI nu ai destul cu familia. Eu zic sa te duci cu masina in varful muntelui, un loc linistit cu cei mai buni prieteni, sa inchiriezi o pensiune, si sa te distrezi! Daca nu te duci la plaja cu cortul. Dar nu ar fi recomandarea mea. Distractie placuta si La Multi Ani!

1 răspuns:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Cabana, mare?