| DoarEuu777 a întrebat:

Hei! Inainte am avut o prietena foarte buna,faceam totul impreuna dar ea a inceput sa se indeparteze,orice ziceam o deranja, daca voiam sa ii povestesc ceva zicea ca nu ii pasa, a inceput sa stea cu alte persoane si asta a fost.La inceput mi-a fost foarte greu sa imi gasesc prieteni noi dar am reusit,am inceput sa stau cu persoane cu care inainte nici nu vorbeam si ma inteleg extrem de bine cu ele,problema e ca acum,cand am reusit sa imi fac prieteni noi,fosta mea bff vrea sa fim ca inainte,ma chema la ea,ma suna si se poarta foarte frumos,nu as vrea sa ii intorc spatele dar e cam aiurea chiar acum cand mi-am facut si eu prieteni sa isi aminteasca de mine,atunci cand eu chiar aveam nevoie de ea nu ma baga in seama, cred ca ea vrea sa fim iar cele mai bune prietene dar nu stiu ce sa fac, nu vreau sa imi las prietenii si oricum stiu ca iar va incepe sa faca pe suparata si orice dar nu stiu cum sa ii zic ca nu mai poate sa fie la fel. Funda :/

1 răspuns:
| iubescmature a răspuns:

Parerea mea este sa iti tii prieteni actuali si cu ea sa o lasi mai moale ca daca a rupt prietenia o data cu tine o va face din nou si vei fii dezamagit iar si nu merita... zii ca mai bine sa ramaneti cum suntetii acuma doar prietene