| xXteLOVEscXx a întrebat:

Hei. La voi cum a fost prima zi de liceu? Ati venit cu parintii in prima zi sau singuri? De ce?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La liceu nu te mai duci cu mama si tata, se presupune ca ai trecut de varsta cand trebuiesti supravegheat!

| Nemessys a răspuns:

Tin minte ca am venit cu mama. Mie imi era indiferent, dar ea a vrut sa vina neaparat.
Tu poti sa faci cum doresti. Vrei sa vii, ok. nu te opreste nimeni, insa nu stiu cum sa zic dar ar veni degeaba. Doar daca vrea sa vorbeasca cu diriginta, sau ce treaba mai are ea, in rest chiar nu ar avea de ce sa vina deci te poti duce si singur. Este alegerea ta.
Oricum nu esti singurul,, prost" care vine cu parintii. happy Deci nu o sa rada nimeni de tine daca si la asta te gandeai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am fost in prima zi de liceu, am fost a 2 saptamani. Singur. De ce? De ce nu? Nu mai esti la gradinita sa te duca mamica de mana.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Saptamana ". Auto corectorul ala e bun ca si ala care a lasat sa vad ineptiile celora care au ignore de la mine.

| 1231242 a răspuns:

Am venit cu mamaia.cu tataia, cu sora, cu fratele, cu unchiul cu matusa si cu nasu

| Xdreaper21 a răspuns:

Eu am fost singur ca oricum kar fi facut de rusine

| xXteLOVEscXx explică:

Eu vorbeam serios. Adica eu nu vreau sa ma duc cu parintii ( nu ca mi-e rusine cu ei dar nu mai sunt borac) dar am vorbit cu fostii colegi si unii merg cu mamele laughing Asa ca nu-i vad rostul unei glume proaste.