| prizeFTW a întrebat:

Hei.M-am lovit la cap,am fost la medic,am facut radiografiile la cap,si am un cheag de sange. Medicul a vorbit cu maica-mea, insa nici ea nici doctorul nu mi-au spus nimic. Ce credeti? Ce tratament se face?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bun.
Se poate face tratament medicamentos ori chirurgical.
Numai medicul poate știi ce este de făcut.
Sănătate!
Pa, pa.

| prizeFTW explică (pentru Legiuitoarea):

Pai asta e, medicul si mama stiu dar nu vor sa-mi zica.straight face

| mona a răspuns:

Eu cred ca vei face un tratament[pastile eventual injectii]si in cel mai rau caz operatie

| vasiyo a răspuns:

Mama mea a avut la fel si i-a dat niste pastile si 4 injectii.