| XLittleGirlX a întrebat:

Hei. Ma apuc de o poveste le wattpad si nu stiu ce nume sa ii dau. Povestea este despre o fata care nu are parinti si se duce la bunica ei iar in drum spre bunica sa intalneste un baiat ai carui ochi nu ii uita si mai tarziu il reintalneste. Ceva idei de un nume pentru poveste? Funda.
Scuzati categoria

1 răspuns:
| extremeA07 a răspuns:

Din moment ce actiunea se focalizeara asupra baiatului si a ochilor lui ar trebui un titlu legat de asta : 'Ochii lui caprui...','Acei ochi','Oglinda sufletului'(=ochii)