| Paradisultau a întrebat:

Hei ma numesc sorina. Numele meu de familie este Andrei daca as pune la facebook nume gen : "Deea", "Ande".ar fi normal? F-U-N-D-A

Răspuns Câştigător
| LineGuide a răspuns:

Gandeste-te ca altii pun pe facebook nume ireale, nu prescurtari sau altele, de ex: E AnDa MaImUtIcA BhAi, si nu cred ca pe cineva chiar cheama asa.Numele de pe facebook trebuie sa-ti placa tie, nu altora. Felicitari pentru diversitate.
fundita?

3 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

Ce coincidenta si numele meu de familie este Andrei :3. Oare suntem niste rude mai indepartate? happy

| ada2203 a răspuns:

Mie mi se pare ca e normal sa-ti pui orice numa iti place, si in plus, ce ai propus tu mi se pare chie suuuuper dragut... Funda?

| MissDy a răspuns:

Nu prea ar fi... Adica na pana la urma numele de familie e unul dintre reperele ajutatoare cand cauti pe cineva pe facebook. Sorina sunt n persoane dar cu combinatia Sorina Andrei poate te vor gasi mai usor pers cunoscute.
Totusi numele de familie e asa cum e pentru noi fetele, nimeni nu ne striga cu el cum se mai intampla la baieti laughing
Sper ca ti'am fost de ajutor :*