| IthinkIly a întrebat:

Hei. Mi-am incarcat telefonul cu 6 euro inainte sa mi se termine valabilitatea ca nu mai aveam mesaje si mi-a dat toar bonusul cu 100 minute, etc. nu am minutele care trebuia sa le am. am activat extraobtiunea M voce sau ceva. Sunt pe telekom. Nu inteleg de ce nu am minutele.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ala era bonus de reincarcare tu trebuie sa activezi o promotie

| Peridava a răspuns:

Optiunea se va reactiva cind se termina cea anterioara, nu la reincarcare.

| IthinkIly explică (pentru Peridava):

Dar mi-a expirat si imi spune ca am 0, 4. Pot sa sun si sa dau mesje. Dar mesaje nu pot da in alta retea.

| Peridava a răspuns (pentru IthinkIly):

Ai 0,4 € bonus la reincarcare. Minutele bonus sint numai in retea. Verifica daca s-a reactivat optiunea. Poate nu se face automat.