| iiDeea a întrebat:

Hei! Mi s-a furat un cont fain tare de imvu, si nu mai am cu ce sa joc:[ Are cineva sa imi dee un cont de imvu fain cu mai multe lucruri pe el? Dau fundita la orice intrebare de-a mea la care raspunde cel care imi da timp de o lunalove struck Merci anticipat

1 răspuns:
| Summerflake a răspuns:

Daca ti s-a furat poti sa dai restore password, si o sa ti se trimita o noua parola la e-mail initial pe care l-ai folosit pentru crearea contului. In legatura cu contul, nu pot sa ti-l dau pentru ca am investi ceva in el, am peste 2500 de haine, si 400 de outfituri x]. Fundita? big grin