| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Noi la scoala ne facem cadouri de Craciun dar anul asta nu stiu ce cadou sa fac. cadoul este pentru o fata. Nu suntem foarte bune prietene si nu prea stiu ce cadou sa ii fac dat totusi vreau sa fie ceva destul de surprinzator. Multsumesc!

Răspuns Câştigător
| angel3 a răspuns:

Pai eu i.am luat colegei mele un om de zapada din plus. asa in spiritul Craciunului. ii poti lua un Mos Craciun din plus. sau niste lumanari [din acelea in spiritul sarbatorilor], o esarfa draguta, un bibelou si o cutie de bomboane... stiu ca cineva i. a luat altei colege o piramida cu zodia ei inauntru.foarte draguta. ii poti lua orice ca sa isi aduca aminte de tinehee hee
sper ca te.am ajutat

funda?big grin