| caponaru a întrebat:

Hei! O colega ma place si ea stie ca stiu ca ea ma place! S-a aflat mai de mult pe un grup si asa am aflat, dar oricum nu asta e important! Important e ca eu nu o plac si gen tot ii zice unei fete ca sunt viata ei si din astea! Si eu am clarificat cu ea ca vreau sa ramanem doar prieteni. Repet, nu o plac si plus sunt clasa 7-a si nu-mi sta mie gandul la iubite pentru ca vreau sa ma focusez pe fotbal

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

O lasi in pace si o ignori. Daca treaba degenerează, mai discuta o data cu ea.