| ninimiminiminimi a întrebat:

Hei! O intrebare adresata special baietilor ce personalitate ar avea fata perfecta?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Personalitatea unei fete nu face ca un penis sa intre in erectie si doar aspectul fizic, dar pentru conversati sau o relatie as dori o fata rationala, amuzanta, sincera, serioasa, depinde pentru ce anume isi doreste acel baiat fata pentru sex conteaza aspectul fizic doar pentru o relatie si ce are in cap

| vanilla80 a răspuns (pentru RAY):

Făceam un utilizator de aici disperat că mi-a verificat mesajele, eh, am fost și eu puțin disperat să le verific pe ale tale și din toate reiese că femeia e un obiect, sigur nu trebuie pusă pe un piedestal, dar eu unul în liceu înainte să fiu cu soția mea, am avut parte de multe fete, mă săturam să fac sex cu ele, mai și voiam să discutăm dacă e, să glumim, dar când vedeam cât de inculte sunt le lăsam dracu să caute pe altul.

| RAY a răspuns (pentru vanilla80):

Pai man ce ofera ele in afara de sex?

| vanilla80 a răspuns (pentru RAY):

N-am avut timp sa iti scriu, dar te las sa te gandesti singur, asa eram si eu intr-o vreme, am gandit singur si mi-am dat seama.

| RAY a răspuns (pentru vanilla80):

Ipocrizie,falscitate,materialism,suferinta etc

| vanilla80 a răspuns (pentru RAY):

Dacă asta este reprezentarea ta, cine sunt eu să te contrazic? Îți urez o seară faină man.

| RAY a răspuns (pentru vanilla80):

Realitatea sa ma contrazica asta vreau, nici eu nu sunt sfant sa nu crezi asta

| Staind a răspuns:

Imi plac fetele care stiu sa puna punct cand trebuie. Ms.

| Andreidanix a răspuns:

Nu exista. Sper ca te-am ajutat