| CookieDipRo a întrebat:

Hei, pentru un majorat fain unde gasesc un loc bun de organizat?
Cat ar trebui sa cheltui minim cu organizarea lui? (vreau exact suma).
Daca aveti va rog un tutorial ceva pentru organizare, efectiv nu am nici o idee.

1 răspuns:
| Gabriel2424 a răspuns:

Dar de ce ai face majorat, cheltuiesti mult si pentru ce, pentru o noapte de distractie, nu mai bine iti iei cativa prieteni si te duci la un pub, mol, ceva si mancati ceva, beti un suc si de restul banilor pentru majorat iti iei ceva, o masina, un telefon, ce vrea sufletul tau, acum asta e un sfat e alegerea ta.