| alexandra698 a întrebat:

Hei? Peste cateva zile este ziua surorii mele! Ma puteti ajuta? Nu stiu ce cadou sa ii iau? Stiti sa ma ajuta?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Radu1015 a răspuns:

La multi ani din partea mea!
Sa ii faci o petrecere aniversara si sa ii dai 100 de lei si un buchet de flori!

| alliyn13 a răspuns:

Ai putea sa dai detalii gen... cati ani face? k nu ii poti face unei fetite de 8 ani cadou caiete cu barbie sau stiu eu ce laughing

| alliyn13 a răspuns:

A zis ca e peste cateva zile... nu stiu cat de rapid pot veni alea bai nu stiu daca are 6/7/8/9 ani ii poti lua o papuse barbi daca are 11/12/13/14 ai putea sa ii iei chestii de fete gen truse de pensat/macheaj cel mai bine, dupa parerea mea, este sa o intrebi ce-si doreste.