| blaaaaa a întrebat:

Hei, peste o saptamana am balul bobocilor si as vrea sa fac o schimbare la mine. vreau sa imi nuantez parul, sa mi-l mai inchid parul si nu stiu ce sa folosesc, nuatator de par sau sampon colorant? :smile: Aveti vreo idee? Sfaturi ceva?

3 răspunsuri:
| DeadAngel a răspuns:

E mai bine sa folosesti un nuantator, adica eu am folosit si si deci e mai bine un nuantator dar totusi sa nu fie foarte deschis la culoare, acum deoinde si de rochie de machiaj...:d

| blaaaaa explică:

Eu am parul saten deschis...si vreau o nuanta de ciocolatiu sau brunet.thinking o sa intreb si la un coafor sa vad ce imi zice. oricum mersi mult

| SharkyCrazyBoy a răspuns:

Poti folosi un nuantator, pentru ca nu ataca parul, si daca nu esti multumita, dupa 2 saptamani poti schimba nuanta. Daca ai parul vopsit Blond te sfatuiesc sa folosesti un nuantator Gri de la Kaloss, daca nu, ar fi mai bine sa folosesti un nuantator la plic, mai poti sa iti schimi nuanta parului cu o vopsea nuantatoare (Se gasesc numai in Coaforuri deoarece nu este intalnita in comert, dureaza 4-5 saptamani). Crede-ma ce zic, Mama e patroana la un salon din Constanta si am facut practica la ea (Desi sunt Baiat)!