| SweetAndDead a întrebat:

Hei! Problema! Nu mai pot sa-mi actualizez fotografia de profil. Daca vreau sa o schimb cu una deja existenta,ma pune s-o decupez,ca si cum as pune-o din nou de profil, asta insemnand sa se duca toate like-urile si toate comm-urile.Mentionez ca s-a schimbat ceva la facebook, avand in vedere ca prietenii mei nu intampina nicio astfel de problema.Stiti cum o pot rezolva?

2 răspunsuri:
| IceBil a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci. E de multa vreme aceasta problema.

| SweetAndDead explică (pentru IceBil):

Pai dar mie nu mi s-a intamplat pana acum.Stii macar din ce cauza poate sa fie?