| Nomatterwhattheysay a întrebat:

Hei, sallhappy vreau si ieu niste idei ...despre cum as putea sa`mi personalizez geanta de scoala:d. Funditahappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy

Daca esti gen classic: O geanta simpla cu o singura sau maxim doua culori-fara desene sau dungi etc.
Daca preferi stilul crazzy:cat mai multe culori posibile si multe multe ecusoane, arata bestial-ca a meatongue
Daca iti place emo:unul negru sau in patratele de sah si ceva acuri de sigurantatongue:X e super!
Si ultima mea parere:dacva iti place elegant - rosu` cu ceva modele-simplu. Este genial!

4 răspunsuri:
| georginika a răspuns:

Eu imi personalizez geanta cu tot felul de insigne http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0

| Insanity a răspuns:

Pai ai putea sa ii cosi pe ea niste nasturi colorati, sau cu diverse forme, poti sa iti iei o insigna cu un model haios, sau niste petice de material colorat (poti sa le iei de la ceva ce nu folosesti, un tricou vechi, o batista etc,), la fermoar poti agata ceva mic de plus, asa am eu la geanta de scoala, o steluta de plus, micuta si parca mie mai usor sa deschid fermoarul cu ealaughing
Daca nu iti plac ideile astea, poti sa te uiti prin casa si vezi ce lucruri marunte fara vreun folos ai, sa le combini in asa fel incat sa iasa ceva dragut, cum ti'ar place tie happy bafta oricum

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Poti sa faci cateva desene cu un marker, inimioare, stelute etclove struck
Poti sa iti prinzi niste brelocuri, spre ex. ursuleti, pisici.
Poti sa ii imprimi o poza cu tine sau orice poza, sau poate un ecuson personalizat nu stiuthinking
Depinde ce iti place tie... oricum, poti sa o lasi si simpla asaoh go on