| Delia45 a întrebat:

Hei salut! Am si eu o problema...habar n-am de ce dar ma enervez foarte repede si fara motiv, cu toate ca cel mai des realizez ce fac si ca nu are rost dar pur si simplu nu ma stapanesc si imi jignesc prietenii...parca sunt alt om.e firesc asa ceva? e si mai rau cand sunt pe ciclu

6 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Doar de tine depinde cum vrei sa fii. Încearcă sa te stăpânești. De exemplu când simți ca te superi, pleacă decât sa spui ceva care sa regreți mai târziu. Discuta o problema când ești calma.Un proverb spune,, pleacă înainte de a se înteți o cearta.,, Ești puternica și vei reuși sa faci acest lucru.

| cristimihailov a răspuns:

Esti la varsta la care lipsa de baiat se simte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești nesimțită și recalcitrantă. Nimic altceva.

| NAT0 a răspuns:

Uf, și eu care credeam că așa ești când ești în peridoata aia.laughing până am citit tot.
Vrei să ți-o zic direct? Ești nebună.laughing Psihoterapeuții abia așteaptă când pleci de la ei să-ți zică. stați-ar în gât că lucrăm pe degeaba și n-ai lăsat ciubuc.
Vezi poate ești schizofrenică, mai știi.rolling on the floor

| vanilla80 a răspuns:

Ori e la caterincă, ori e serioasă. Găsește-ți fericirea făcând un lucru anume, poate dacă te plimbi singură te va relaxa, sincer gândește-te când vrei să răspunzi persoanelor respective și rămâi chill, imposibil să nu îți dai seama când te enervezi, poți merge și la psihologul școlii, te ajută și nu spune la nimeni, lasă-i pe cei care zic câcaturi despre psihologi, sunt idioți și le e frică să își arate de fapt tristețea!

| AlexBrooK00 a răspuns:

Repetați ca ești o fire pașnica când te enervezi sau o sa te bată vruni și o sa te calmezi