| jacexoxo a întrebat:

Hei salut, de mult ma cert cu colegii mei in clasa si simt ca am nevoie sa ma apar prin cuvinte, rad de mine si ma injura, va rog sa- mi spuneti niste rekt-uri sau probabil fraze de inchis gura, da gen cum spun romii laughing

7 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

Uită-te pe YouTube la căpitan dark sa vezi ce rekt-uri blana de pușcăriaș da rolling on the floor dacă nu te lasă dă-le peste nas, folosește unele replici a lui.

| jacexoxo explică (pentru Invictusman):

Sa mor ioo cum vorbeste omu asta, pai sa vezi maine ce fac la scoala dracia dracilor laughing

| Invictusman a răspuns (pentru jacexoxo):

Ți-am spus eu.

| Invictusman a răspuns (pentru Invictusman):

E mai bine sa ii ignori complet, indiferenta e cea mai buna arma împotriva dușmanilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai puternic și mai inteligent tace în astfel de situații.winking

| Invictusman a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ești obișnuită sa fi luata de fraiera happy

| flaviusvampirdeiasi a răspuns:

Poti sa ii ignori ptc daca vad ca nu esti afectat/a atunci poate se potolesc. Injuratu foar duce la mai mult injurat si agresiune ✌