| PuținConteazăNumele a întrebat:

Hei, salut TPU! Sunt baiat, am 16 ani si sunt din orasul Buzau. As vrea sa ma ajutati cu niste sfaturi, cum as putea sa fac niste bani? Pot sa ma angajez undeva la varsta asta? Sau prin alta metodă? Astept pareri, multumesc

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Vezi ca e o isterie acum pe Facebook cu niste produse de la o firma americana, se cauta oameni care sa le promoveze pe Facebook si in functie de vanzari sunt comisioane. Eu am vazut multe, poti sa incerci, mai ales daca stai toata ziua acasa pe net.

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur: poti gasi munca la: gradina, agricultura, constructii, la terase de vara, sa cureti mesele, sa speli pe jos, sa speli vasele, sau sa imprastii pliante.