| michaa a întrebat:

Hei se apropie ziua indragostitilor`:X, ce cadou faceti iubitului/iubitei? ca eu chiar nu stiubig grin.

Răspuns Câştigător
| iZe. a răspuns:

Deidi13-Sa stii cu parfumurile nu se fac cad0u!

Paitongue0ti afala de la un prieten/o prietena apr0piata ce`si d0resTe...il/o pui sa-l intrebe asa 'Chiar tu ce`ti d0resti de Valentine`s day, ce te`ar da pe spate?smug'
Eu asa am aflat ce vrea... o inima mare de plus`day dreamingbine o sa-i mai iau ceva pe langa... un tric0u pers0nalizat. uita`te pe google si vezi cu este un site misto, cu tric0uri calumea (35 r0n).
Oricum important e sa-i spui cat de mult il iubesTi.

La inceput cand prietena baiatului cu care sunt l-a intrebat ce`si d0reste a spus:"cel mai mult as vrea sa`mi arate ca ma iubeste. dragostea ei"thinking

oricum bafTa la ales cadoul!

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu nu am iubita. Am scapat de o cheltuiala. Uraaa!

Glumesc. Din pacate sunt singur. Poate totusi se rezolva pana atunci happy

| Silvia a răspuns:

N-am asa cevalaughing.

| User a răspuns:

Cum se apropie? Mai sunt 2 saptamani si ceva.straight face.
N'o sa fac nici un cadou, pentru ca n-am. nici iubita, nici banilaughing

| andreimicutu a răspuns:

Daca as avea asa ceva cred ca cel mai mare care pe care l-as putea acorda ei este unul de 1. 8 inaltime si 60 de kg.EU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice numai plus sa fie, da de fiecare data rezultate, un sobolan viu nu l-ar pupa cand il vad pe strada dar daca e de plus si e facut intr-o fabrica plina de sobolani, de ce nubatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fai o porinitza in forma de iniioara cu poza voastra eu asa ii factongue

| deidi13 a răspuns:

Pai sa zicem un farfum o cina romantina sau incearca sa afli cat mai multe de la el