| Toukaaaaaay a întrebat:

Hei.
Si-a facut cine de aici tatuaj pe gat, cum ar veni pe tot gatul? As vrea sa stiu cat de tare doare (daca se poate cam pe o scara de la 1 la 10). Si daca nu pot suporta durerea in cazul in care e prea puternica, pot face o anestezie locala ca sa mai diminueze?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

S-ar putea sa te doara mai tare la angajare, in caz ca vrei sa ramai in Romania.

Serios acum, gatul e o zona sensibila, eu as zice un 9 (asta pentru ca sunt si zone in care doare mai tare (cred ca in talpa ar fi un exemplu bun).
Nu stiu daca ei au voie sa iti faca anestezie. Cel mult ar putea sa foloseasca crema anestezianta (parca asa se numeste), dar nu stiu daca interfera cu tatuajul.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce ti-ai face asa ceva? Crezi ca pari mai matur? Dimpotrivă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stii cum se numesc oamenii care au tatuaj mare si vizibil pe gat? Oameni care nu vor un job bun.