| InnocentLoovee a întrebat:

Hei. Si-a luat cineva Smart Tv de la Philips? Ii bun?:d Ce se poate face pe el si avand in vedere ca eu stau la periferie. Am auzit ca nu are cablu ci prinde programele de la satelit. Credeti ca as prinde semnal? Multumesc. Funda garantata.

1 răspuns:
| bsterea a răspuns:

Ai auzit gresit.
Orice TV se bazeaza pe o receptie a programelor.
Nu ai satelit sau cablu, nu ai semnal, nu ai ce sa faci cu el.
Tinand cont ca ai TV de la inventatorii CD-ului, normal ca-i bun. NUmai ca nu ai cum sa "prinzi" semnal fara antena... happy