| Cătălina1242 a întrebat:

Hei, știe cineva o pagină unde pot scrie poezii la comandă? Vă rog să mă ajutați)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca cineva ar comanda poezii, in zilele noastre.
Daca esti buna la compus, fa-ti o carte plina de poezii si public-o la o editura, ca de se vinde, scoti bani buni din ea.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poezii contra cost, se obișnuia în Evul Mediu în Vest. Acum și aici, nici o șansă. Dar dacă ești așa de bun, scrie fără comandă și publică.

| dinaprilie a răspuns:

Sa scrii tu si sa le vinzi? Incearca siteuri de freelanceri.