| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Stiti cumva daca creator fund de pe Tiktok este disponibil si in Romania? Daca da, cum se acceseaza? Iar daca nu, credeti ca va fi vreodata?

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Momentan nu este disponibil in Romania. In Spania si UK stiu ca sunt. O sa fie si in Romania, dar nu te astepta la sume foarte mari. Si Youtube-ul inainte te platea extrem de prost, acum primesti mai mult. Asa o sa fie si cu tiktok-ul. Plateste mai prost momentan, insa pe termen lung e bun.

| NuDauNiciunNume a răspuns (pentru Nemessys):

Nici eu nu cred ca o sa fie sume prea mari? poate 30 de bani la mia de vizualizari

| Nemessys a răspuns (pentru NuDauNiciunNume):

Ai nimerit la fix laughing