| cristinica20025 a întrebat:

Hei. Sunt cea care a venit cu ideea să facă o revistă pentru adoleşcenţi. Sper să mă mai ţineţi minte. Ce ziceţi de,, Steps perfection,,?

Răspuns Câştigător
| Psihoyounger a răspuns:

Total de acord, aş fi dispus nu doar să particip ci şi să o promovez, dacă te ajută cu ceva site-ul meu, îl găseşti pe profil, nu îl pun aici ca să nu se zică, că e reclamă.

6 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Este un titlu foarte bun!
Daca cumva nu esti sigura de titlul impus de tine, ai putea sa ai mai multe optiuni. De exemplu, eu personal as vrea sa citesc o revista care sa se numeasca ''Gossip''(adica barfe).

Abia astept sa vad ce revista vei face! E posibil ca pe viitor sa ajungi o jurnalista de succes! Succes in continuare cu revista!
Sper ca te-am ajutat! big grin

| Andrei233 a răspuns:

'Steps Perfection' suna foarte bine.Bafta!

| alonet a răspuns:

Prinde bine la adolescenti doar sa fi foarte atenta ce vei scrie in acea revista, pentru ca vei fi responsabila de caracterul tututor celor ce vor citi acea revista si care in urma citiri ei da nastere la complexe insuficiente sau te miri ce traume emotionale

| Psihoyounger a răspuns:

Aştept să mă contactezi dacă doreşti.

| NuExista a răspuns:

Revista de ''adoleşcenţi'' ha? pai daca tu te ocupi de continut. roaga pe altcineva sa aiba grija de diacritice. in rest.multa bafta happy

Răspuns utilizator avertizat