| CristianPopescu a întrebat:

Hei, sunteti destui care va plac femeile pe tocuri inalte, ce parere aveti de ea? https://www.youtube.com/......tps?/watch

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Chiar nu arată în mare fel, dar bănuiesc că e prima dată când vezi o femeie.

7 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

N-ai mai văzut femei în viata ta, de ai ajuns sa la filmez
N-ai toate țiglele pe pe casa

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ești penibil laughing.

| CristianPopescu explică (pentru supadeceapa):

Albium complet, https://postimg.cc/gallery/2mwyvkeuc/ nu ai cum sa te abti sa nu-i faci poze la cum arata.

| supadeceapa a răspuns (pentru CristianPopescu):

Chiar nu arată în mare fel, dar bănuiesc că e prima dată când vezi o femeie.

| Plato a răspuns:

Asta ar fi una dintre glume?

Si cat de distrus si obsedat sa fii sa filmezi pur si simplu un om ce merge cu metroul?

| CristianPopescu explică (pentru Plato):

Https://postimg.cc/gallery/2mwyvkeuc/ albumul complet, e prea buna femeia ca sa te abti sa nu-i faci poze.

| Plato a răspuns (pentru CristianPopescu):

Ai probleme, prietene.
Du-te la psihiatru, iar in locul femeii eu as obtine ordin de restrictie, ca esti psihopat. Pacat ca nu stie ce faci.

| CristianPopescu explică (pentru Plato):

Sunt sigur ca si-a dat seama, da e beton femeia pe tocurile alea.