| Andtina a întrebat:

Hei! Știți cumva un site/magazin unde pot găsi produsul "the ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling solution". M-am uitat pe mai multe siteuri și am găsit doar in stoc indisponibil. Aveți ceva reviewuri la acest produs? Nu vreau sa-mi iau teapa...

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ia-ți de pe deciem, e siteul lor oficial, le iei și mult mai ieftin decât de pe astea românești.
da n-ai ce să cauți ca începătoare cu soluția aia, e extrem de puternică, începe cu AHA și BHA în concentrații mici, de 2-3 %. Soluția aia o bagi după ani întregi de concentrații mici crescute treptat...

| Sonia822 a răspuns:

Uite varianta babeasca si eficace. Zat de cafea, bicarbonat de sodiu cu 2-3 picaturi de apa sau malai inmuiat in apa. Doar cand esti dupa dus si porii sunt deschisi. Te dai cu creme dupa. Pt cosuri, ulei esential de ti tree de la fares, 15 lei, efecte dupa a 4a zi, se da pe fiecare cos, daca e zona extinsa, se dilueaza cateva picaturi la o lingurita de ulei alimentar (sau cocos, masline) Si esti ca noua