| sandrukk a întrebat:

Hei happy. tocmai am avut o cearta cu prietena mea ce mai buna.mereu se supara pe mine si cand incerc sa vorbesc cu ea se enerveaza si mai tare. o cunosc de fosrte mult timp dar in ultima vreme sta cu persoane pe care nu le suport angry
Un sfat va rog!happy

Răspuns Câştigător
| DiavolitzaZambesteLaAparat a răspuns:

Aa pai incearca sa le suporti.love struck

poate sunt de treaba. si nu sti tu.:X

si se enerveaza probabilpt ca sia schimbat felu de a fi.

daca vei incerca sa stai cu acele persoane pe care nu le suporti poate vei invata cum sa te comporti mai nou cu "prietena ta cea mai buna" cum ai spus tu :X

sper ca ai inteles ceva din tot ce am scris

a si scuze greserile d ortografiesad

love struck

bye

1 răspuns:
| CrazySoursD a răspuns:

Inghite in sec! si mie mi se mai intampla.dar mereu prietena mea se intoarce la mine.incerc sa suport persoanele acelea antipatice pentru ea! bafta xD