| alexandraad a întrebat:

A folosit cineva prafuri proteice pentru îngrășat? Dau rezultate?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Dau rezultate dar cand te vei lasa vei fi la fel! Cel mai bine este sa mananci de cel putin 4 ori pe zi! daca nu ai pofta atunci cauta mereu sa cumperi alimente ce iti plac pentru ca daca ai pofta e primul pas spre ingrasare! sa manaci ori de cate ori poti, chiar si noaptea daca iti vine sa mananci, dar ai grija cand ai pus ceva kg pe tine sa incepi sa scazi mesele sa nu devii o batoza... laughing

| Anonim2682008 a răspuns:

Fratele meu a încercat, dar nu au dat rezultate f bune. Intr-o lună s-a îngrășat doar un kg.

Depinde și cât de mult mănânci, dacă mănânci dulciuri și grăsimi non-stop îți garantez că te vei îngrășa!

| JustRisa a răspuns:

Bună! Eu am folosit pachetul pentru îngrăşare rapidă de la BodyLine (2 prafuri şi vitamine). Recunosc că eu nu reuşesc să am 3 mese pe zi, nu prea mănânc, iar într-o lună am pus 3 kg. În schimb, fratele meu a pus într-o lună 9 kg, dar a avut un plan de alimentație, avea cel puțin 3 mese pe zi. Depinde de organismul fiecăruia, de alimentație.