| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU... ajutati-ma si pe mine cu niste sfaturi.
Saptamana viitoare plec la munte si, din cate am inteles va fi o vreme urata si va fi frig.
Intrebarea mea este: Spuneti-mi cam 4 tinute la moda pentru o vreme ca aceasta (rece). Deoarece nu stiu cum sa fiu in acelasi timp si la moda si sa nu imi fie frig :\
Eu stiu sa combin bine hainele de vara.
Deci, va rog ajutati-ma cu aceasta problema si cand scrieti tinutele explicati si din ce sunt compuse.
Multumesc mult. :* Funda :X

3 răspunsuri:
| lucian_2018 a răspuns:

De ce vrei sa fii la moda cand pleci la munte? Nu crezi ca e mai importanta sanatatea si dupa vestimentatia?

| Happy4you a răspuns (pentru lucian_2018):

Ba sigur ca pun sanatatea pe primul loc, dar vreau si sa arat bine si sa ma simt comfortabil in ceea ce port. Oricum, nu mi-ai raspuns la intrebare.

| lucian_2018 a răspuns:

Pai nu stiu daca esti fata sau baiat big grin