| Ioanacrisuduna a întrebat:

Hei TPU
Am 12 ani si acum o luna mi.a venit prima oara ciclul, era o pata mare de sange si mi.am pus un absorbant si au curs doar cateva picaturi apoi doar secretie vaginala, a doua zi la fel, urmatoarea zis am vazut o pata mare de sange iar apoi mi.a curs iar doar secretie vaginala si acum o sapt m.am dus la toaleta si pe hartie era ceva putin spre rosu deschis, acum vreo doua zile m.am dus la baie si pe hartie era foarte mult sange, m.am mai sters o data si mai era foarte putin sange iar apoi a curs doar secretie

Credeti ca mi.a venit ciclul doar ca e neregulat? Dau funda

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, ti a venit. Asa face la inceput.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca ti-a venit, tu de ce crezi ca-ti curge sange?

| Ioanacrisuduna explică (pentru anonim_4396):

Pai eu stiam ca e dereglat la inceput dar ma gandesc ca acum poate sa imi vina iar in orice moment nu? am unele prietene care il au regulat deda cand le.a venit prima oara

| Ytrgh a răspuns:

Fiind la început e normal sa se întâmple așa, nu te ingrijoara