| Daniela300 a întrebat:

Am 16 ani si sunt in clasa a IX-a. Mi-as dori sa ma inteleg mai bine cu colegii si sa fiu mai bagata in seama. Stau mai mereu cu colega mea de banca care este foarte populara, toata lumea o stie. De multe ori cand mergem pe hol, toti o baga in seama si vorbesc cu ea iar eu raman pe langa si ma simt foarte prost. Sunt o fire indrazneata, nu sunt deloc timida si chiar nu inteleg de ce sunt in situatia asta. Voi ce ziceti? Orice parere mi-ar fi de folos. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Lola05 a răspuns:

De ce stai mereu cu ea? Poți merge în pauză și cu alte fete, nu e neapărat să stai numai lângă ea. În felul acesta, ai ocazia să porți și tu discuții cu alte persoane, dacă spui că ea acaparează toată atenția. Serios, fă-ți prieteni noi și totul va fi bine happy

| Rektsona a răspuns:

Macar iti place de ea? daca ai sa fii cu ea ai sa beneficiezi de popularitate