| Gabiursu123 a întrebat:

Hei TPU, am facut sala 1 saptamana cu antrenor. Am tinut si regim, multe legume si piept de pui. Am mai baut din cand in cand kefir. De ce am dat doar 1 kg jos? Va rog help

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Și ce rezultate ai vrea să vezi după o săptămână?

| Bizon95 a răspuns:

Cat credeai ca o sa dai jos? cinci..shpe? tongue
1kg intr-o saptamana nu e rau

| Fabyana307 a răspuns:

Poate ai metabolismul mai lent decat crezi. Du te la un nutriționist el te va ajuta mai bine. Si ai rabdare, nu poti slabi doar cat ai bate din palme.

| Viorel703 a răspuns:

Zi mersi ca ai dat 1kg jos. E cel mai bun rezultat posibil când vrei sa slăbești. Dacă slăbești mai mult înseamnă că ai probleme, dacă slăbești mai puțin înseamnă că nu ai dieta potrivita. Dar tu ai slăbit 1kg într-o SĂPTĂMÂNĂ ceea ce e super bine. Vei slabi treptat, pe fiecare săptămână în jur de 1 kg pana vei ajunge la greutatea dorită. Trebuie sa ai răbdare și sa nu cedezi!