| Leontina_Leo_2000 a întrebat:

HEI TPU AM NEVOIE DE AJUTOR URGENT VA ROGGG! Cand vreau sa ma conectez pe contul de Instagram scrie"Am detectat o conectare neobisnuita" Cum sa imi recuperez contul va rog ajutati-ma chiar vreau contul inapoi

1 răspuns:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Problemele cu aplicatiile de socializare nu ne fac placere! Incearca sa reinstalezi aplicatia, sa te conectezi cu al tau cont de Facebook-ul.Ori apasă unde scrie"ai uitat delaliile de conectare?"si vei putea alege acolo acele chestii care te poate ajuta sa accesezi contul instagram.Meriti"a doua sansa"