| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de cateva opinii. Sunt clasa a 8a si anul asta am examen dupa cate stie toata lumea. Am o verisoara care ea dă bacul. Cat de greu credeti ca o sa fie anul asta? Tinand cont de pandemie si astea. Credeti ca o sa se tina cont ca multi copii nu au avut acces la internet pe toata perioada stării de urgență? Ce credeti că va pica? Va fi mai greu sau mai usor ca la simulare?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Anul acesta sunteti foarte norocosi, fiindca examenle sunt foarte usoare si materia putin, deoarece ce ia in cosiderarea doar primul semestru din ultimul an de gimnaziu (sau liceu, pentru eci cu BAC-ul). Nus e mai da proba orala si profesorii vor fii mai indulgenti.
De picat nu stie nimeni ce pica, fiindca subiectele sunt secrete!