| Niculae_Raluca_1998 a întrebat:

Hei, TPU! Am nevoie si eu de un ajutor in legatura cu cadourile de Dragobete. Nu cred in sarbatorile gen Valentine's Day, pentru ca nu sunt sarbatori ce ne apartin noua, doar imprumutate. In ziua de Dragobete eu si cu iubitul meu facem 5 luni si ne vom face cadouri unul altuia. Nu ar fi fost atat de greu la alegerea unui cadou, as fi putut sa-i fac un cadou simbolic... Dar de Craciun nu ne-am facut 2 cadouri diferite pentru ca noi faceam 3 luni pe 24 si pe 25 era Craciunul si ne-am facut atunci, eu cumparandu-i un glob cu poza cu noi 2. Parfum i-am luat deja, nu cu mult timp in urma. Alte idei de cadouri ce as putea sa-i fac? Ms anticipat! :*

3 răspunsuri:
| CristinaCrisfest a răspuns:

Realizez niste cadouri foarte dragute si personalizate ( bere, ciocolata, tablou cu voi doi, declaratie de dragoste )intra pe http://crisfest.ro/intreprinderea-handmade/ sa vezi despre ce este vorba sau lasa-mi mesaj! Cu siguranta il vei impresiona.

| Sleepybeautyisawake a răspuns:

O perna cu voi 2 sau fa niste tricouri personalizate cu voi sa aveti amn2 la fel sau pur si simplu i-ai ceva de care are nevoie sa-l foloseasca

| bellabelutsa a răspuns:

Hei :* Uite in primul rand trebuie sa il cunosti pe iubitul tau foarte bine, trebuie sa ii iei ceva care sa fii tu sigura ca ii place big grin Uite spre exemplu poti sa ii faci o perna personalizata, poti sa scoti niste poze cu voi doi si sa incepi sa completezi un album si sa pui pozele acolo big grin Poti sa ii iei un lant, o bratara big grin Acum nu stiu ce ii place lui pentru ca pana la urma urmei tu trebuie sa stii big grin Acum ce sa zic sper ca ti.am fost de ajutor big grin P.S Eu la iubitul meu i.am luat pana acum : O perna in forma de inima care scrie pe ea Love