| Alexandr1457Antonia a întrebat:

Hei TPU am niste persoane care mai fac Misto de mine cum sa nu ma mai intereseze?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Te gandesti ca pe viitor vei avea o viata mai frumoasa decat a lor, pe cand ei vor ramane doar cu aceste vorbe happy

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te faci ca nu auzi si mergi mai departe.
Dupa o bucata de timp, se vor plictisii si te vor lasa in pace.

| Zabbyel a răspuns:

Te vede ca te supara, si asta le placelaughing incearca sa nu le mai arati ca esti "ofticata" si zambeste-le si multumestele pentru vorbe!
sau pur si simplu esti draguta si doar incearca sa se bage in seamna cu tine...