| Zuzuzuzuzu a întrebat:

Am Nokia C3 si nu imi merg aplicatile( facebook, messenger.), dar daca intru pe browser ( opera mini) merge sa intru. Sunt si comunitatile care nu-mi merg imi apare eroare de la retea, si nu imi mai merge niciun alt browser decat cel care l-am avut la cumpararea telefonului (opera mini). Am incercat sa-mi iau si alte browsere si nu merge imi apare " Failed to connect to internet ". A aparut si browser Nokia iar eu nu pot sa-l iau. sad Mentionez ca telefonul de cand este cumparat are aceasta problema. Ajutor!

1 răspuns:
| BlackNinja a răspuns:

Si eu am Nokia C3 si mi-am tras browsere noi si comunitatile merg foarte bine.Mentionez ca eu folosesc internet prin WireLesS. Daca mai e in garantie du-l la reparat, poate are ceva.