| mada225 a întrebat:

Hei TPU am o amica si un prieten de nici eu nu pre ii inteleg laughing) faza tare este ca presupun ca amundoi se cam plac, dar cand sunt multe persoane in jurul lor isi mai arunca cate o privire unu la altul comunica mai putin, dar cand ei doi sau maxim 3 prieteni ce se intele bine de seama lor cei doi vorbesc de toate baiatul ii poveste multe intamplari de ale lui, acesta ii spune ca ii place foarte mult sa stea de vorba cu ea pentru ca nu este ca restul fetelor cum credea el o bagaboanta, cert este ca ea e o fata cuminte are cam 17 ani, o mangaie pe fata obraz, fund si pe sani o trage de obraji, are grija de ea sa nu inghete de frig si amica mea nebuna il ea in brate il mangaie pe abdome, se joaca in parul lui, il mangaie pe brate i face si masaj.
Cei drept mie mi se par cam comici si nu prea ii inteleg ma puteti lamuri si pe mine ce se intampla intre ei ca sunt mai grea de cap laughing. Va multumesc

Răspuns Câştigător
| lucian_2018 a răspuns:

Cand sunt altii in jurul lor, ei ies din zona lor de confort si poate se simt stanjeniti.