| GamaC a întrebat:

Am o întrebare. ce aplicatie îţi trebuie ca să filmezi cu telefonul exact ce se vede pe ecran. De exemplu, când scrii ceva să nu se vadă ca tastezi, să nu se vadă tot telefonul. Să se vadă doar scrisul şi doar ecranul. Ştiţi? Funda. (Aşa fac youtuberii, dacă nu înţelegeti ce vreau să zic căutaţi pe yt "chief pat" şi dati pe un videoclip să vedeţi ce vreau să zic)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt programe destule, dar faza e ca trebuie sa faci root la telefon!

| GamaC explică (pentru anonim_4396):

SALUT. au am HTC sensation şi am root. Deci ..cum fac?